• Garden Apartments - Attēls 1Garden Apartments - Attēls 2Garden Apartments - Attēls 3Garden Apartments - Attēls 4
  • Apraksts
  • Atrašanās vieta
  • Tehniskais apraksts
  • Iekšējā apdare
  • Piedāvājumi
Zaļākais un viens no prestižākajiem Rīgas rajoniem, kas apvieno visas ērtības, ko vien sirds iekāro. Mežaparks,Ķīšezers, zooloģiskais dārzs, plašas atpūtas iespējas un sporta kompleksi ļaus dzīvot Jums pilnvērtīgi un veselīgi. Divas trīs stāvu māju fasādes ir veidotas ar dabīgā koka apdari. Visos dzīvokļos ir panorāmas logi, kas piepildīs Jūsu māju ar saules stariem.

Plašās terases jums ļaus izbaudīt dabas skaistumu un harmoniju, paverot skatu uz skaisto dārzu ar skuju, lapu un augļu kokiem, kā arī labiekārtoto teritoriju ar ērtiem soliņiem, lapenēm un bērnu laukumu.

Ēkas būvētas ar augstu energoefektivitāti un tādām ērtībām kā piemēram liftu, kas no apsildāmās pazemes stāvvietas ved tieši pie Jūsu dzīvokļa durvīm.
“Karaļa dārzs” - tā šī vieta tika dēvēta pagājušajā gadsimtā. Šodien Mežaparks ir Latvijas galvaspilsētas zaļākais un prestižākais privātmāju rajons.

Šeit atrodas īsts meža parks ar tīru gaisu un lielu ezeru, kur saskaņā ar gadalaiku var atrast tieši jūsu sirdij tīkamas nodarbes.

“Garden Apartments” mājas atrodas 15 minūšu brauciena ar mašīnu attālumā no pilsētas centra un Rīgas jūrmalas, kā arī 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas lidostas.

Šī brīnišķīgā vieta apvieno sevī visu, ko vien sirds var vēlēties- iespēju dzīvot meža un ezera tuvumā, dažādus kultūras un sporta pasākumus, kā arī lielisku infrastruktūru.

  • Openstreet Karte
  • Bing karte
  • Bing bird eye
Pateicoties lielai zaļajai teritorijai un kaimiņos izvietotajām privātmājām, „Garden Apartments” iedzīvotājiem varēs rasties sajūta, ka viņi atrodas ārpus pilsētas, tālu prom no steigas un trokšņiem.
Apsildāmā pazemes stāvvieta palīdzēs jums justies komfortabli gada aukstajos mēnešos.
Katrā “Garden Apartments” mājā ir mūsdienīgs lifts, kas savieno dzīvokļus ar garāžu.
Mūsu māju siltināšana pārsniedz celtniecības normatīvas un padara dzīvokļus maksimāli energo taupīgus.
Mēs esam uzstādījuši augstas kvalitātes divkameru (3 stikli) koka stikla paketes, kuras ļauj saglabāt siltumu telpā un pasargā no ielas trokšņiem.
Mājas apsildīšanai esam izvēlējušies labāko gāzes apkures katlu, kas ļaus iedzīvotājiem ievērojami ietaupīt uz siltuma rēķina.
Katrā dzīvoklī tiks uzstādīti individuāli siltuma, elektrības un ūdens skaitītāji, kas ļaus iedzīvotājiem pēc nepieciešamības regulēt šo resursu izmantošanu.
Mājām ir tikai trīs stāvi, kas ir optimāls risinājums telpas harmonizācijai starp debesīm un zemi.

Māju fasādes tiks apdarītas dabīgu sarkankoku – osi, kas izgājis termisku apstrādi.

Mājām būs iespēja „elpot”, pateicoties kvalitatīviem siltināšanas materiāliem.
Lieli panorāmas logi līdz grīdai ļaus katrā dzīvoklī ciemoties gaismai un saules stariem.

Dzīvokļi tiks nodoti ekspluatācijā ar pilnu iekšējo apdari. Visos dzīvokļos būs ozola masīvkoka dēļu grīda, krāšņas dizaineru flīzes, akmens masas vannas un Villeroy & Boch santehnika.

Nav pievienots neviens īpašums!

Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt