• Midtown Apartments - Attēls 1Midtown Apartments - Attēls 2Midtown Apartments - Attēls 3Midtown Apartments - Attēls 4Midtown Apartments - Attēls 5
 • Midtown Apartments - Attēls 6Midtown Apartments - Attēls 7Midtown Apartments - Attēls 8Midtown Apartments - Attēls 9Midtown Apartments - Attēls 10
 • Midtown Apartments - Attēls 11Midtown Apartments - Attēls 12Midtown Apartments - Attēls 13Midtown Apartments - Attēls 14Midtown Apartments - Attēls 15
 • Midtown Apartments - Attēls 16Midtown Apartments - Attēls 17Midtown Apartments - Attēls 18Midtown Apartments - Attēls 19Midtown Apartments - Attēls 20
 • Apraksts
 • Atrašanās vieta
 • Tehniskais apraksts
 • Iekšējā apdare
 • Piedāvājumi
Namā, kas apvieno Rīgas vēsturiskā centra senatnīgo auru ar 21. gadsimtam atbilstošiem dzīves apstākļiem, tiek pārdoti vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari un uzstādītu santehniku.
Papildus iespējams iegādaties stāvvietu mājas pagalmā vai slēgtā pazemes stāvlaukumā. PROJEKTA APRAKSTS
Projekts Hospitāļu ielā 39 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, kvartālā starp Kareivju, Hospitāļu un Ierēdņu ielām. Klusais un prestižais kvartāls atrodas pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra un Vecrīgas kafejnīcām, restorāniem, teātra un kino. Plānots uzbūvēt vienu sešu stāvu dzīvojamo māju ar kopējo dzīvokļu skaitu 67. Jaunajā projektā paredzēti mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību sākot no 35 m² līdz 103 m². Hospitāļu ielas fasādē katram dzīvoklim projektēts franču balkons, iekšpagalma fasādē paredzēti balkoni. Ēkas pagalmā paredzētas 9 virszemes autostāvvietas un ēkas cokolstāvā 24 pazemes autostāvvietas, tādejādi paredzēti seši virszemes stāvi. Ēkā būs divas kāpņu telpas ar ieeju gan no Hospitāļu ielas, gan no pagalma. Mājokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļu īpašniekiem tiks piedāvātas virszemes un pazemes autostāvvietas par papildus samaksu, kā arī noliktavas telpas. Teritorija tiks izgaismota un apzaļumota, būs ierīkots rotaļu laukums.
Dzīvojamās mājas celtniecība tiks uzsākta 2013.gada vasarā. Nodošanas termiņš 2014. gada vasara.
LABIEKĀRTOJUMS
Teritorija būs labiekārtota – bruģēti ceļi, apstādījumu grupas ar dažādiem dekoratīvajiem augiem un kokiem, apgaismojums, velosipēdu novietne, bērnu rotaļu laukums un teritorijā tiks saglabāti vērtīgie koki.
APSAIMNIEKOŠANA
Ēkas apsaimniekošanu veiks profesionāla konkursa kārtībā izvēlēta kompānija. Gadījumā, ja dzīvokļu īpašnieku izveidotā sabiedrība vēlēsies mainīt ēkas apsaimniekotāju, tas ir iespējams likumdošanā paredzētajās kārtībā (ar dzīvokļu īpašnieku balsojumu).
Ēkas atrašanās vieta ir Hospitāļu iela 39, Rīgas centra klusākajā daļā blakus parkam. Ērta piebraukšana no Valdemāra ielas, no Zirņu ielas, kā arī no Miera ielas puses.
Tuvumā:
ir nodrošināta laba publiskā infrastruktūra, pieejami sabiedriskie transporta līdzekļi – maršruta trolejbuss Nr.3 (pietura Ierēdņu iela), maršruta autobusi Nr. 11, 33 (pietura Ierēdņu iela), maršruta mikroautobusi Nr.224 un Nr.267 (pietura Ierēdņu iela), kā arī maršruta autobuss Nr.49, ar kuru var nokļūt no Sarkandaugavas līdz Rumbulai caur Valdemāra ielu.
Ērta piebraukšana ar automašīnu no abām pilsētas pusēm – gan iebraucot Rīgā no Tallinas, gan braucot virzienā no Jūrmalas un Lidostas puses pa Valdemāra ielu.
Apkārtnē ir pieejami dažādu patēriņa preču veikali, sadzīves pakalpojumu centri, medicīnas centrs, aptiekas, bērnudārzs, skola, augstskola, sporta klubs.
Pastaigas gājiens līdz Rīgas centram un Vecrīgai, kur iespējams apmeklēt kafejnīcas, restorānus, piedalīties kultūras dzīvē, apmeklējot teātri, operu, muzejus, kino, kā arī apskatīt Rīgas skaistākās vietas

 • Openstreet Karte
 • Bing karte
 • Bing bird eye
Dzīvojamo ēku konstrukcijas
Pamati:
Urbto pāļu pamati.
Ārsienas:
Monolītais dzelzsbetons. Ārsienas siltinātas ar akmens vati, apmestas un krāsotas. Vietām profilēts apmetums. Cokola daļa apšūta ar brūnām, slīpētām mākslīgā akmens plātnēm.
Pārsegumi:
Monolītais dzelzsbetons.
Starpsienas:
Dzīvokļus norobežojošās starpsienas un koplietošanas un tehniskās telpas atdalošās starpsienas projektētas kā vienslāņu keramzīta bloku mūra sienas . Dzīvokļu iekšējās starpsienas – ģipškartons uz metāla karkasa. Ēkas nesošās sienas – monolītais dzelzsbetons.
Jumts:
Koka spāres, lokāli metāla sijas. Dzīvokļu zonā – savietots, siltināts jumts.
Balkoni:
Hospitāļu ielas fasādē katram dzīvoklim projektēts franču balkons. Iekšpagalma fasādē paredzēti monolītā betona balkoni. Balkonu margas – askētiskas, krāsota metāla, ar atsauci uz funkcionālisma stilam raksturīgo vienkāršību.
Iekšējās kāpnes:
Saliekaamā dzelzsbetona laidi. Kāpņu laukumiņi – monolīts betons.
Ēku logi:
PVC pakešu logi.
Ēku ārdurvis:
Alumīnija konstrukcijas durvis.
Lifts:
Katrai ēkas sekcijai projektēta liftu šahtas. Liftu šahtas paredzētas no monolītā dzelzsbetona.
Vides pieejamība:
Vides pieejamības prasības personām ar īpašām vajadzībām, paredzot pārvietošanās iespējas teritorijā un iekļūšanu ēkā:
· starp brauktuvi un gājēju ietvi tiek paredzētas nobrauktuves ratiņkrēslu lietotājiem ;
· ēkas cokola stāvā izvietotajā auto stāvvietā paredzētas divas auto stāvvietas cilvēka ar kustību traucējumiem transporta līdzekļa novietošanai;
· katrā ēkas sekcijā projektēts pasažieru lifts no ēkas pagraba līdz sestajam stāvam;
· līmeņu starpības pārvarēšanai ēkas vējtveros paredzēti izvadi saliekamo vertikālā pacēlāju uzstādīšanai. Pacēlāji uzstādāmi pēc pieprasījuma saņemšanas dzīvokļu tirdzniecības laikā.
Ēkas ugunsnoturības pakāpe:
U2a.
Ēkai veikts energoefektivitātes aprēķins.
Inženiertīkli
Apkure:
Apkures sistēmas – divcauruļu, vertikāla, dzīvokļos – horizontāla, guļvadi paredzēti grīdās, stāvvadi – komunikāciju šahtās. Ēku siltumapgāde paredzēta no pilsētas siltumtīkliem un siltummezgla (nodrošina „Rīgas Siltums”). Katram dzīvoklim paredzēts atsevišķs siltuma mērītājs.
Ūdensapgāde:
Centralizēta pilsētas ūdensapgāde. Katrā dzīvokli auksta un karsta ūdens patēriņa uzskaitei paredzēti ūdensmērītāji komunikāciju šahtās.
Elektrība:
Katram dzīvoklim savs elektrības skaitītājs.
Ventilācija:
Ventilācijas projektā paredzēts nodrošināt telpu izmantošanas veidam atbilstošu mikroklimatu (gaisa kustības ātrumu, relatīvo mitrumu). Virtuvēs, vannas istabās un WC projektētas dabīgās un piespiedu nosūces (mehāniskās) ventilācijas sistēmas. Gaisa vadi – cinkota skārda – komunikāciju šahtās un virs higiēnas telpu piekargriestiem.
Telefons, internets, TV:
Paredzēts licencēts pakalpojuma sniedzējs.
Drošības pasākumi:
Sarunu iekārta pie dzīvojamo ēku ārdurvīm un dzīvokļos.
Grīda:
-gaitenis, virtuve, dzīvojamā istaba, guļamistaba:
Plātņu parkets, ieskaitot skaņu izolējošo starpkārtu.
-Atsevišķi izvietotās virtuvēs:
Projektētas keramiskās flīzes.
-Vannas istaba, WC telpa:
Flīžu segums,hidroizolācija, apsildāmās grīdas ēkas pirmajā stāvā.
-Balkons:
Betona grīda. Dēļu klājs 6.stāva terasēm
Griesti:
-Istabās:
Betona, špaktelēti un krāsoti ar pusmatētu emulsiju, šuves redzamas.
-Sanitārajos mezglos un lokāli priekštelpās:
piekārtie ģipškartona griesti – krāsoti.
Sienas:
-Gaitenis, virtuve, dzīvojamā istaba, guļamistaba:
Ģipškartons, krāsots ar pusmatētu ūdens emulsiju un betona sienas, špaktelētas un krāsotas ar pusmatētu ūdens emulsiju.
-Vannas istaba, WC telpa:
Flīžu segums, hidroizolācija.
Santehnika:
Sanitārie mezgli aprīkoti ar vannu/dušas paliktni, izlietni, podu, kā arī ar nepieciešamajiem ūdens maisītājiem.
Virtuves:
Virtuves iekārta nav paredzēta, tiek nodrošinātas pieslēguma vietas virtuves tehnikai.
Elektrība
Sadales skapis, elektrības rozetes, apgaismojuma slēdži.
Telefons, Internets, TV:
Iespēja pievienot telefonu, internetu un TV.
Ventilācija:
Virtuvēs, vannas istabās un WC pievienota nosūces ventilācija. Tvaika nosūcējam ir paredzēta pieslēguma vieta. Tvaika nosūcēju virtuvē klients uzstāda par saviem līdzekļiem.
Dzīvokļa ārdurvis: Finierētas, ugunsdrošas, aprīkotas ar rokturi un slēdzeni.
Dzīvokļa iekšdurvis: Finierētas, aprīkotas ar rokturiem, sanmezglos ar vienpusēju slēdzeni.

Nav pievienots neviens īpašums!

Sazināties ar aģentu:
 • Drukāt