Pārdod māju, Ričarda iela, Baltezers / 285000€
Nav pieejams!

Atrašanās vieta:Ādažu novads, Baltezers
Iela:Ričarda
Istabas:6
Stāvs:1/1
Platība:270 m²
Zemes platība:1501 m²
Cena:285 000 € (1056 €/m²)

Īpašuma apraksts

Nepabeigta ekskluzīva gudrā māja lieliskajā Baltezera ciematā Mārsili. Pagalma skats uz dienvidiem, kur pretī ir mežs ar izeju uz ezeru, kas ir Rīgas ūdens aizsargājamā teritorija un nodrošina, ka priekšā nebūs kaimiņi.

Būve ir projektēta pēc pasīvās mājas principiem sadarbojoties ar Latvijas labākiem arhitektiem, būvkonstruktoriem, komunikāciju inženieriem un gaismas arhitektiem (35'000 EUR izmaksas). Mājas dzīvojamā platība ir 270 m2 - 5 guļamistabas (var izmantot kā darbistabas), viesistaba, virtuve un pirts ar atpūtas zonu. Papildus terase 69 m2, pagrabstāvs ar garāžu priekš 2 lielām automašīnām un nojumi 66 m2, plaša saimniecības telpa ar palīgtelpām 126 m2.

Būvprojekts ir saskaņots un saņemta būvatļauja. Ir izstrādāta un rūpīgi pārdomāta projekta detalizācija visām inženiertīklu komunikācijām: apkurei, rekuperācijai, kondicionēšanai, siltummezgliem, kanalizācijai, ūdenim, gāzei, elektrībai, apsardzei, signalizācijai, vājstrāvām, apskaņošanai, video novērošanai, zemējumam, zibenim, interjera un eksterjera apgaismojumam un "gudrās mājas" prasībām.

Mājai ir uzbūvēti fundamentāli monolītā betona pamati (150'000 EUR izmaksas), uzlikts CLT jaunākās tehnoloģijas ilgmūžīgs karkass (130'000 EUR izmaksas), savilkta elektrība pagrabstāvā un pievilkti ārējie ciemata tīkli ūdenim un kanalizācijai, izraktas notekūdens akas (40'000 EUR izmaksas). Gāzes pievads ir pieslēgts zem ceļa, kuram tikko ir veikta otrās asfalta kārtas uzklāšana. Zemes izmaksas 65'000 EUR. Māja ir iekonservēta turpmākajai būvniecībai - uzklāts mitruma izsargājošais jumta slānis un uz sienām uzlīmēta tvaika membrāna.

Mājas mūsdienīgais un tehnoloģiskais projekts pieļauj turpmākajai būvniecībai izmantot sev tīkamos interjera un apdares materiālus vai arī sekot projekta ieteikumiem. Māja nav pabeigta - būvniecību pircējam ir iespējams pabeigt apmēram 4-6 mēnešu laikā.

Lielisks objekts tiem, kuri vēlās ekskluzīvu, pārdomātu, mūsdienīgu māju klusā elitārā vietā un nevēlās tērēt laiku ilgajai projektēšanai, saskaņošanai un vēlas uzreiz pievērsties interjera iekārtošanai.

  Īpašuma ID numurs: 52866

  Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
  Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt