Apartment for sale, Artilērijas street 71, Centrs / 95760€
Not available
| Location: | Rīga, Labais krasts, Centrs |
|---|---|
| Street: | Artilērijas 71 |
| Building type: | Renovated pre-war period building |
| Furniture: | Without furniture |
| Number of rooms: | 2 |
| Floor: | 2/2 |
| Area: | 45.6 m² |
| Price: | 95 760 € (2 100 €/m²) |
| Additional costs: | management fee; utility costs; meters |
Property description
Renovēta koka arhitektūras pērle Artilērijas ielā 71.
Tiek pārdots 2 -istabu dzīvoklis ar atsevišķa virtuvi, plašu priekšnama zonu, viesistaba, izolēta guļamistaba un sanmezgls.
Logi ir vērsti gan uz Artilērijas ielu, gan uz iekšpagalmu.
Ēka Artilērijas 71 ir celts 1910. gada, ēkas renovācija tika uzsākta 2019. gadā, pabeigta 2021. gadā.
+ Dzīvoklis tiek piedāvāts ar gaumīgu un kvalitatīvu iekšējo apdari - ieklātas lamināta grīdas (“Historic Oak”, Krono Original), krāsotas sienas, flīzētas (PISSANO, Spānija) un nokomplektētas ar santehniku (CTESI, Portugāle) vannas istabas.
+ uzstādīta ugunsdrošības signalizācija;
+ gāzes apkure (2 gāzes kondensācijas katli BOSCH), katrā dzīvoklī ir uzstādīti individuālie apkures skaitītāji
+ ūdens un kanalizācija - Rīgas Ūdens, elektrība - 3 fāzes;
+ ēku apsaimnieko SIA “DANI V”, apsaimniekošanas maksa 1.04 EUR/m2;
+ zeme zem ēkas īpašumā.
Kopā ēkā 8 dzīvokļi.
- Finishing: high quality renovation and finishing, final finishing, laminate flooring
- Equipment: heated floor in the bathroom
- Layout: rooms both isolated and connected, bathroom and wc together
- Building description: wooden double glazed windows, facade building, renovated building
- Location: park nearby, schools and kindergartens nearby, convenient public transport
- Parking lot: free parking on the street, paid parking in vicinity
- Communications: gas heating with individual meter, city water supply, city sewage