• Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 1Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 2Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 3Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 4Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 5Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 6
 • Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 7Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 8Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 9Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 10Iznomā biroju, Mednieku iela - Attēls 11

Iznomā biroju, Mednieku iela, Centrs / 2190€

Atrašanās vieta:Rīga, Labais krasts, Centrs
Iela:Mednieku
Ēkas tips:Jaunais projekts
Telpas:3
Stāvs:5/7
Platība:219 m²
Cena:2 190 € (10 €/m²)
Papildus maksājumi:apsaimniekošanas maksa (3.30 €/m²); komunālie maksājumi; skaitītāju rādījumi; PVN (21%)

Īpašuma apraksts

219 m2 atvērta plānojuma birojs ēkas 5. stāvā. Birojā ir atsevišķa pārrunu telpa, kā arī birojā ir iespēju ierīkot atsevišķu virtuvi; 3 tualetes ir koplietošanā ar pārējiem stāva nomniekiem. Biroja logi vērsti uz iekšpagalma pusi. Šī biroja nomniekam ir tiesības nomāt 4 garantētās autostāvvietas; autostāvvietas nomas maksa – 62.50 EUR+PVN mēnesī.

Ēkā tiek nodrošināti tādi pakalpojumi kā dzīvā apsardze nakts stundās, ēkas teritorijas un koplietošanas telpu videonovērošana, Lattelekom un Latnet optiskais kabelis, iespēja nomniekam izvietot sava uzņēmuma logo vai izkārtni uz ēkas fasādes u.c.

Papildu nomas maksai jāmaksā arī ēkas uzturēšanas un apsaimniekošanas maksa 3.30 EUR / m2 + PVN apmērā, kā arī par komunālajiem pakalpojumiem.

Kopējais maksājums ir EUR 2912 + PVN + komunālie maksājumi + autostāvvietas nomas maksa mēnesī. Nomas maksa un ēkas uzturēšanas un apsaimniekošanas maksa noteikta, pieņemot, ka nomniekam ir tradicionāls darba laiks (5 dienas nedēļā, no 8.00 līdz 20.00) un nomas termiņš ir 2 vai vairāk gadi.

  Īpašuma ID numurs: 47318

  Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
  Jānis Lipša
  Jānis Lipša Aģents
  Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt

  Līdzīgi īpašumi