• Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 1Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 2Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 3Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 4Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 5Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 6
 • Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 7Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 8Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 9Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 10Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 11Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela - Attēls 12

Iznomā tirdzniecības telpas, Ķelnes iela, Mežaparks / 973€

Atrašanās vieta:Rīga, Labais krasts, Mežaparks
Iela:Ķelnes
Ēkas tips:Jaunais projekts
Stāvs:1/3
Platība:69.5 m²
Cena:973 € (14 €/m²)

Īpašuma apraksts

Tirdzniecības telpas A klases biroju ēkā Mežaparka biroji.

Kompleksa 1. stāvā atradīsies tirdzniecības platības (veikali un kafejnīcas).
Otrais un trešais stāvs veidots kā fleksibla telpa efektīvai biroju plānošanai.

Nomas maksa ar pelēko apdari 14 EUR/m2, ar gala apdari 17 EUR/m2.
Pagrabstāvā ir 52 autostāvvietas un velosipēdu novietne. Pie ēkas atradīsies 38 virszemes autostāvvietas un viesu autostāvvieta.

+ Paaugstinātas grīdas efektīvai telpu plānošanai;
+ Dienasgaismas iedarbība;
+ Atvērti logi;
+ Diennakts drošības dienests;
+ Profesionāla ēku apsaimniekošana.

Mežaparks biroji ietilpst projektā "Mežaparka Rezidences", kura koncepcijas autors ir arhitekts Andris Kronbergs (ARHIS) un kura izstrādē piedalījušies vairāki godalgoti Latvijas un ārvalstu arhitekti, iezīmējas ne tikai ar kvalitatīviem privātās apbūves projektiem, bet arī ar biroju un tirdzniecības telpu kompleksa izveidi. Kompleksu izstrādā arhitekts Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti).
"Mežaparka Rezidenču" iedzīvotāju un viesu ērtībām tiek izstrādāta koncepcija fitnesa un SPA centra, kā arī restorāna izveidei. Iekštelpās liela uzmanība pievērsta vides dizainam, būs iekārtota strūklaka, plašas terases un galerijas. Arī apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots apzaļumots parks.

  Īpašuma ID numurs: 47056

  Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
  Jānis Lipša
  Jānis Lipša Aģents
  Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt