Jaunie projekti

 • Rēdera nami - Attēls 1Rēdera nami - Attēls 2Rēdera nami - Attēls 3Rēdera nami - Attēls 4Rēdera nami - Attēls 5
 • Rēdera nami - Attēls 6Rēdera nami - Attēls 7Rēdera nami - Attēls 8Rēdera nami - Attēls 9Rēdera nami - Attēls 10
 • Rēdera nami - Attēls 11Rēdera nami - Attēls 12Rēdera nami - Attēls 13Rēdera nami - Attēls 14Rēdera nami - Attēls 15
 • Rēdera nami - Attēls 16Rēdera nami - Attēls 17Rēdera nami - Attēls 18Rēdera nami - Attēls 19Rēdera nami - Attēls 20
 • Rēdera nami - Attēls 21Rēdera nami - Attēls 22Rēdera nami - Attēls 23Rēdera nami - Attēls 24Rēdera nami - Attēls 25
 • Rēdera nami - Attēls 26Rēdera nami - Attēls 27Rēdera nami - Attēls 28Rēdera nami - Attēls 29Rēdera nami - Attēls 30
 • Rēdera nami - Attēls 31Rēdera nami - Attēls 32Rēdera nami - Attēls 33Rēdera nami - Attēls 34Rēdera nami - Attēls 35
 • Rēdera nami - Attēls 36Rēdera nami - Attēls 37Rēdera nami - Attēls 38Rēdera nami - Attēls 39Rēdera nami - Attēls 40
 • Rēdera nami - Attēls 41Rēdera nami - Attēls 42Rēdera nami - Attēls 43Rēdera nami - Attēls 44Rēdera nami - Attēls 45
 • Rēdera nami - Attēls 46Rēdera nami - Attēls 47Rēdera nami - Attēls 48Rēdera nami - Attēls 49Rēdera nami - Attēls 50
 • Rēdera nami - Attēls 51Rēdera nami - Attēls 52Rēdera nami - Attēls 53
 • Apraksts
 • Atrašanās vieta
 • Tehniskais apraksts
 • Iekšējā apdare
 • Piedāvājumi
Jauni dzīvokļi renovētā kvartāls atrodas Maskavas ielā 48, starp Mazā Krasta, Maskavas un Dzirnavu ielu, un ir vērsts pret Daugavu, tādēļ daļai jauno iemītnieku no logiem pavērsies skats uz upi. Kvartāls atrodas 15 minūšu gājienā līdz Vecrīgai, Centrālajai dzelzceļa stacijai, iepirkšanās centriem "Origo" un "Mols".

PAR ĒKĀM
+ ēkās ir nomainītas visas komunikācijas – elektroinstalācija, ūdensvads, kanalizācijas tīkli, uzstādīts jauns gāzes apkures mezgls, nomainīti logi un durvis, renovēta fasāde, uzlikts jauns jumta segums, uzstādīts jauns “Shindler” lifts nama 1. korpusā;
+ nosiltinātas dzīvokļu ārsienas, veikts bēniņu telpu siltinājums, katram dzīvoklim uzstādīts individuāls siltuma skaitītājs.
+ labiekārtots pagalms ar bruģa segumu, velosipēdu stabiņiem, mūsdienīga dizaina soliņiem atpūtai teritorijā;
+ māju Iedzīvotājiem būs ierīkotas velosipēdu un bērnu ratiņu novietnes, mantu glabātuves un iespēja izmantot bez maksas Kopdarba (Co-working) telpa ēkas 1. stāvā.
+ izcila atrašanās vieta - pāris minūšu gājiena attālumā viss ērtai pilsētas dzīvei.

PAR DZĪVOKĻIEM
+ 1-4 istabu dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, gan uz pārdošanu 1. un 2. korpusā, gan arī uz īri ar izpirkumu – 3.korpusā;
+ 1.korpusā tiek piedāvāti dzīvokļi divos līmeņos ar terasi un brīnišķīgo skatu uz Daugavu un Rīgas torņiem;
Apdarē ir izmantoti augstvērtīgi apdares materiāli. Kvalitatīvs 3 slāņu parkets, “Villeroy boch”, ”Laufen” un “Grohe” santehnika, akmens masas flīzes un finierētās koka durvis;
+ finansējums Swedbank, SEB, Luminor bankās.
Projektā Rēdera nami piedāvājam piemērotus mājokļus moderniem pilsētniekiem. Projekta priekšrocības ir mobilitāte - iespēja ar kājām, auto vai velosipēdu dažu minūšu laikā nokļūt pilsētas centrā, Vecrīgā vai Pārdaugavā, kā arī piemērota vide mājas mieram un atpūtai – tepat Lucavsala un Promenāde, kur var doties nesteidzīgās pastaigās, kā arī Centrāltirgus un Nakts tirgus ar svaigu pārtiku. Pavisam netālu atrodas atjaunotais Spīķeru kvartāls, kas piedāvā plašu programmu kultūras dzīves baudītājiem. Projekts atrodas tikai dažu kvartālu attālumā no Rīgas visu stratēģisko ceļu krustpunktā – dzelzceļa stacijas, autoostas un jaunā megaprojekta - Rail Baltic pieturvietas.

 • Openstreet Karte
 • Bing karte
 • Bing bird eye
Ēkas pilnā renovācija sevī ietver nomainītas visas komunikācijas – elektroinstalācija, ūdensvada un kanalizācijas tīkli, uzstādīts jauns gāzes apkures mezgls, nomainīti logi un durvis, renovēta ēkas fasāde, uzlikts jauns jumta segums, uzstādīts jauns “Shindler” lifts nama 1. korpusā. Atbilstoši prasībām par ēkas energoefektivitāti, nosiltinātas dzīvokļu ārsienas, veikts bēniņu telpu siltinājums, katram dzīvoklim uzstādīts individuāls siltuma skaitītājs.
Iedzīvotāju ērtībām esam ierīkojuši velosipēdu un bērnu ratiņu novietni, mantu glabātuvi un iespēju uzlādēt elektroskūteri, taču nama īpašo auru palīdzēs saglabāt atjaunotās vēsturiskās kāpņu telpas.
Rēdera namos ikviens var atrast sev tīkamāko dzīvokli. Mēs piedāvājam dzīvokļus ar skatu uz Daugavu un uz Vecrīgu, divstāvīgus dzīvokļus ar terasi, kā arī iespēju daļai dzīvokļu apdares un interjera risinājumus rast jaunajiem saimniekiem. Atsevišķi vienojoties, attīstītājs labprāt palīdzēs veikt remonta darbus un risināt interjera dizaina jautājumus, kā arī nokārtot projekta dokumentāciju. Mūsu funkcionāli izplānotie dzīvokļi var lepoties ar augstvērtīgu interjeru, kas veidots no dabīgiem apdares materiāliem. Kvalitatīvi ieklātais 3 slāņu parkets, “Villeroy boch”, ”Laufen” un “Grohe” santehnika, akmens masas flīzes un finierētās durvis izvēlētas tieši jauno iemītnieku komfortam.

Nav pievienots neviens īpašums!

Edgars Ulmanis
Edgars Ulmanis Aģents
Sazināties ar aģentu:
 • Drukāt