• Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 1Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 2Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 3Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 4Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 5Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 6
 • Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 7Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 8Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 9Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13 - Attēls 10

Pārdod dzīvokli, Ernesta Birznieka Upīša iela 13, Centrs / 184000€

Atrašanās vieta:Rīga, Labais krasts, Centrs
Iela:Ernesta Birznieka Upīša 13
Ēkas tips:Jaunais projekts
Mēbeles:iNemēbelēts
Istabas:3
Stāvs:6/7
Platība:76 m²
Cena:184 000 € (2422 €/m²)

Īpašuma apraksts

FELICITY - Dzīvokļu ēkas projekts E.Birznieka-Upīša ielā 13 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, parku tuvumā, vien pāris minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas. Blakus atrodas mājīgas kafejnīcas un restorāni, teātri un kino. Pavisam netālu ir izsmalcināts tirdzniecības centrs "Stockman", Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija un starptautiskā autoosta.
Piedāvāto vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļu platības ir no 53 līdz 101 m2. Dzīvokļi pilnībā atbilst atbilst mūsdienu funkcionālajām prasībām un ir izstrādāti ar pārdomātu un racionālu plānojumu.
Visiem dzīvokļiem ir franču balkoni, bet dzīvokļiem augšējos stāvos - terases ar skaistu skatu uz pilsētas torņiem. Savukārt trīs pirmā stāva dzīvokļos būs unikāla iespēja Rīgas centrā - plašas dārza terases ar privātu piemājas teritoriju. Katrā dzīvoklī ir savs ūdens un siltuma skaitītājs, kuru rādījumus apsaimniekotājs var nolasīt attālināti.
Ēkā ir plašas kāpņu telpas ar ieeju gan no Upīša ielas, gan no pagalma. Kāpņu telpās ierīkoti augstākās energoefektivitātes lifti, savukārt pazemē: autostāvvieta, sadzīves mantu noliktavas. Iebraukšana autostāvvietā ir caur slēdzamiem automātiskajiem vārtiem, kurus automašīnas vadītājs var kontrolēt ar tālvadības pulti. Iedzīvotāju ērtībām tiks izbūvēta slēgta velosipēdu novietne un bērnu ratiņu telpa.
Nama romantiskais pagalms – vēsturiskā Upīša pasāžas eja ir labiekārtota, apgaismota un apzaļumota. Ēkas teritorijā paredzēts bērnu rotaļu laukums.
Dzīvoklis piedāvājumā AR PELĒKO APDARI
ILGTSPĒJĪBA UN SOCIĀLĀ ATBILDĪBA
Dzīvokļu ēka "Felicity" ir pirmā dzīvojamā ēka Baltijā, kurai piešķirts prestižais starptautiskais ilgtspējīgas ēkas sertifikāts BREEAM.
BREEAM (British Research Establishment Environmental Assessment Method) ir pasaulē visbiežāk lietotā metode, ar kuru tiek vērtētas un sertificētas ilgstpējīgi uzbūvētas ēkas.
Dzīvokļiem šādās ēkās ir:
- zemākas ekspluatācijas izmaksas,
- veselīgāks un komfortablāks ēkas iekšējais klimats;
- augstāka īpašuma vērtība un likviditāte.

 • Apdare: tikko pēc kosmētiskā remonta, augstvērtīgs remonts un apdare, gala apdare
 • Aprīkojums: uzstādīta santehnika, apsildāmās grīdas
 • Ēkas raksturojums: fasādes māja, jaunais projekts
 • Atrašanās vieta: tuvumā veikali un kafejnīcas, ērta sabiedriskā transporta kustība
 • Autostāvvieta: pazemes autostāvvieta
 • Komunikācijas: gāzes apkure
 • Drošība: koda atslēga
Īpašuma ID numurs: 37444

Īpašums kartē

 • Bing karte
 • Bing bird eye
 • Openstreet Karte
Everita Zariņa
Everita Zariņa Aģents
Sazināties ar aģentu:
 • Drukāt

Līdzīgi īpašumi