• Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 1Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 2Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 3Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 4Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 5Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 6
 • Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 7Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 8Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 9Investīciju objekts, Katoļu iela - Attēls 10

Investīciju objekts, Katoļu iela, Maskavas forštate / 222000€

Atrašanās vieta:Rīga, Labais krasts, Maskavas forštate
Iela:Katoļu
Platība:1000 m²
Zemes platība:2000 m²
Cena:222 000 € (222 €/m²)

Īpašuma apraksts

Piedāvājumā investīciju objekts – renovējama 5 stāvu dzīvojamā ēka, kas sastāv no 25 dzīvokļiem. Kopējā dzīvojamā platība 750m2, atsevišķo dzīvokļu platības no 20-40 m2. Iekšpagalma māja, atrodas starp fasādes māju un vēl vienu sētas māju. Katrs dzīvoklis ir atsevišķs īpašums ar tam pienākošos zemes domājamo daļu.

Ēkai nepieciešams kapitālais remonts. Šobrīd ir izbetonēts pagrabstāvs un pārsegumi 1. un 2. stāvam. Pārējie stāvi ir atbrīvoti un iztīrīti. Gāzes padeve pie ēkas durvīm. Iekšējie inženiertīkli ir jāizbūvē. Būvei ir veikta ekspertīze, eksperta atzinums par ēkas stāvokli pieejams.

Apkārtējā teritorija ir sakopta un apdzīvota. Fasādes māja renovēta, blakus top jaunceltne – dzīvojamā māja. Laba atrašanās vieta - netālu no centra, blakus Lāčplēša ielai. Laba satiksme ar pilsētas centru. Ar automašīnu ērti izbraukt uz Krastmalu un Salu tiltu. 50m attālumā sakopts parks. Tuvumā ir stāvvieta automašīnu novietošanai.

Vairāk informācijas pēc pieprasījuma.

  Īpašuma ID numurs: 48588

  Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
  Ināra Cērpa
  Ināra Cērpa Aģents
  Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt