Pārdod māju, Uzvara, Gailīšu pagasts / 87000€
Nav pieejams!

Atrašanās vieta:Bauskas novads, Gailīšu pagasts
Iela:Uzvara
Istabas:8
Platība:650 m²
Zemes platība:11000 m²
Cena:87 000 € (134 €/m²)

Īpašuma apraksts

Tiek pārdota māja ar zemi gleznainā Mūsas upes krastā. Īpašums atrodas pāris km no ievērojamā Zemgales zemnieku sētas un lauksaimniecības mašīnu muzeja Gailīšu pagasta Uzvarā, Bauskas novadā.

Māja ir 90. jos gados veidota jaunbūve 3 stāvos ar plašām apdzīvojamām telpām (ap 650 kvm), garāžu (ap 75 kvm), palīgtelpām un āra telpām un terasēm (kopā ap 58 kvm), kā arī pirts un atpūtas vietu pagrabstāvā. Ap māju ir iekopts daiļdārzs un ražīgs dārzeņu un augļu koku dārzs un siltumnīca. No mājas paveras brīnišķīga ainava uz Mūsas krastiem un Zemgales līdzenumiem.

Pie īpašuma pieved labas kvalitātes grantēts ceļš. Tuvējā apkārtnē plašas zemes platības tiek izmantotas lauksaimniecībā un regulāri tiek koptas. Pāris km attālumā pieejama arī sabiedriskā transporta kustība un tuvējā ciematā - pārtikas un saimniecības preču veikali, bērnudārzs, skola, pasts, lauksaimniecības mašīnu muzejs.

Māja vienlīdz labi piemērota kā ģimenes māja kuplākai ģimenei, tā arī vieta neliela biznesa izveidei un attīstībai, piemēram, lauku tūrisma izveidei, mājražošanas vietai, metālapstrādes vai kokapstrādes darbnīcas izveidei, interneta veikala noliktavas veidošanai u. tml.

  Īpašuma ID numurs: 39925

  Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
  Antra Ilziņa
  Antra Ilziņa Aģents
  Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt