Iznomā biroju, Brīvības iela, Centrs / 1519€
Nav pieejams!

Atrašanās vieta:Rīga, Labais krasts, Centrs
Iela:Brīvības
Ēkas tips:Renovēta pirmskara laika māja
Telpas:5
Stāvs:3/6
Platība:194.4 m²
Cena:1 519 € (7.8 €/m²)
Pieejams no:iŠodienas

Īpašuma apraksts

Biroja telpas koptā ēkā.

+ 3 stāvs, ir lifts;
+ ērtu ikdienas biroja darbu nodrošinās virtuve, balkons, vairāki sanmezgli;
+ gaišas telpas labā stāvoklī;
+ divas stāvvietas iekļautas cenā;

Ērts un birojam funkcionāls plānojums: 4 plašas un gaišas biroja telpas, aprīkota virtuve, neliela saimniecības/uzglabāšanas telpa, WC un balkons; telpu griestu augstums 2.1-3.3 m; telpu logi ir vērsti gan uz ielas pusi, ar skaistu skatu uz pretējās mājas fasādi, gan uz pagalmu; telpas ir labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, kapitāli remontētas, visas komunikācijas nomainītas.

Katrā telpā ir ierīkots ūdens izvads, kas dod iespēju izveidot zobārstniecības vai kosmetoloģijas klīniku, skaistumkopšanas vai masāžas salonu.

Biroja telpas atrodas vietā ar kārtīgu apkārtni, teritorijai labs sociālās infrastruktūras nodrošinājums (500 m rādiusā atrodas visi nepieciešamie sociālās infrastruktūras objekti), tuvā apkārtnē atrodas plašs veikalu, kafejnīcu, restorānu un pakalpojumu sniedzēju biroju klāsts.
Aptuveni 10-20 minūšu gājiena attālumā atrodas pilsētas aktīvais centrs un Vecrīga ar sabiedriskajām, kultūras un izklaides iestādēm. Teritorijai ir laba sabiedriskā transporta saikne (autobuss, trolejbuss, tramvajs) ar citiem Rīgas rajoniem.
Uzstādīts jauns individuāls gāzes katls, pārdomāts plānojums, plaši kabineti, labs telpu tehniskais un vizuālais stāvoklis.

  Īpašuma ID numurs: 58538

  Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
  Egils Skujiņš
  Egils Skujiņš Aģents
  Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt

  Līdzīgi īpašumi