Pārdod dzīvokli, Elizabetes iela 9, Centrs / 125000€

Atrašanās vieta:Rīga, Labais krasts, Centrs
Iela:Elizabetes 9
Ēkas tips:Daļēji renovētā pirmskara laika māja
Mēbeles:Mēbelēts
Istabas:2
Stāvs:1/5
Platība:55 m²
Cena:125 000 € (2 272.7 €/m²)
Papildus maksājumi:apsaimniekošanas maksa; komunālie maksājumi

Īpašuma apraksts

Tiek pārdots divu istabu dzīvoklis Rīgas Klusajā centrā – Elizabetes ielā, iekšpagalma mājā.
Izcila atrašanās vieta vienā no prestižākajiem un pieprasītākajiem pilsētas kvartāliem – ideāli piemērots gan dzīvošanai, gan investīcijai.

Dzīvoklis atrodas ēkas pirmajā stāvā, logi vērsti uz klusu iekšpagalmu, kas nodrošina mieru un privātumu.
Pirms pieciem gadiem veikts kapitālais remonts, saglabājot ēkas vēsturisko šarmu – dzīvoklī ir augsti griesti, iebūvēta virtuve un plaša, gaiša viesistaba.

Pašlaik īpašums ir izīrēts līdz 2025. gada novembrim, kas padara to par stabilu un gatavu investīciju objektu ar jau esošiem ienākumiem.

  • Aprīkojums: iebūvēta virtuve, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna, pilnībā mēbelēts, iebūvēti sienas skapji, uzstādīta santehnika, siltās grīdas vannasistabā, duša
  • Plānojums: vannasistaba un wc kopā
  • Ēkas raksturojums: pakešu logi, pagalma māja, renovēta māja
  • Atrašanās vieta: tuvumā kanāls, tuvumā parks, tuvumā veikali un kafejnīcas, tuvumā skolas un bērnudārzi, ērta sabiedriskā transporta kustība
  • Autostāvvieta: maksas (Rīgas satiksmes) stāvvieta uz ielas, maksas stāvvieta tuvākajā apkārtnē
  • Komunikācijas: pilsētas apkure, pilsētas ūdens apgāde, pilsētas kanalizācija
  • Drošība: koda atslēga, slēgta kāpņu telpa, slēgts pagalms
Īpašuma ID numurs: 64487

Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
Elīna Bīmane
Elīna Bīmane Aģents
Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt

Līdzīgi īpašumi